Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava (bez KV), 04.05.2014

Klubová výstava chrtů 4. 5. 2014 Praha-Letňany
 
Afgánský chrt – posuzovala Božena Ovesná
 
Pes-mladých: D - Benjamin Diamond Sarah Fareh (L. Pavlíková)
Pes-mezitřída: V1, CAC, KV, BOB - Chris z Netluckých pastvin (J. Hasilová),
V2 – Dodi Amir Al-Fayed (M. Frolíková)
Pes-otevřená: V1, CAC – Amadeus King Sarah Fareh (L. Pavlíková)
Pes-vítězů: V1, CAC – ICH.Yasani Iram z Allahovy země (L. Faktorová)
Fena-štěňat: VN1,Nej.štěně – Claudia Cardinale Sarah Fareh (O.Neumannová)
Fena-mladých: V1, CAJC, KVM – Calamus Only One Kiss (P. Poláková),
V2 – Just Call the Angel Padparascha’s (L. Šulcová),
V3 – Jezebella ze Zličínských luk (L. Faktorová), VD4 – Barcelona Queen
Sarah Fareh (P. Meszová),
VD – Helga Sunward (I. Knotková)
Fena-mezitřída: V1, CAC – JCH. Karakush Water Into Wine (L. Faktorová),
V2, Res. CAC – MultiCH.Damira Sahda Al-Fayed (E. Sojková)
Fena-otevřená: V1, CAC – Anife Sarah Fareh (P. Meszová),
VD2 – Antonie Zarré ( L. Šulcová), VD3 – Zarita z Allahovy země (K.
Gabrielová)
Fena-vítězů: V1, CAC, KV – CH. Tiffany Dupont Gandamak Slovakia (A. Mačíová)
 
Barzoj – posuzovala Božena Ovesná
 
Pes-mladých: V1, CAJC, KVM – His Majesty Timur Čínské hedvábí (P. Finková)
Pes-mezitřída: V1, CAC, KV, BOB – JCH. Sadko Majove Bohemia (K. Pileček),
V2, Res.CAC – Casanova Bavert’s (Ž.Pokorná)
Pes-otevřená: V1, CAC – JCH. Delfis z Murky (P. Pašková)
Pes-vítězů: V1, CAC – MultiCH. Dmitrij Reny Destiny Mraja (R. Schwarzová),
V2, Res.CAC – MultiCH. Russkiy Azart Kristall Absolute (Ž. Pokorná),
V3 – CH.Alexandr Lady von Rot Recice (A. Jírová)
Pes-veterán: V1, NV – Zarathustra Nijinski Ballet (L. Burianová), V2 – GCH.Body z Murky
(P. Pašková)
Fena-mladých: V1, CAJC, KVM – Ninette de Valois z Bilmy (J. Strnadová),
VD2 – Dahlia z Višňového květu (K. Pileček),
VD3 – Czary Mary Archangelika (O. Rozsívalová)
Fena-mezitřída: V1, CAC – Samira majove Bohemia (K. Pileček)
Fena-otevřená: V1, CAC – Kozlowski’s Octavia (L.Šímová)
Fena-pracovní: V1, CAC, KV – Capriola Nijinski Ballet (L. Burianová)
Fena-veteránů: V1, NV – GCH.Fina Majove Bohemia (K. Pileček)
 
Deerhound – posuzovala Božena Ovesná
 
Pes-vítězů: V1, CAC, KV, BOB – ICH.Augustin Earl Balvert’s (Ž. Pokorná)
Fena-vítězů: V1, CAC, KV – CH.Astazia Silver Balvert’s (Ž. Pokorná+J. Jindrová)
 
Irský vlkodav – posuzovala Božena Ovesná
 
Pes-mladých: V1, CAJC – O’Brian Paluduz (P.Skrejval), V2 – Uzlana Surycan ( Kroupovi)
Pes-mezitřída: V1, CAC – Guiness Ar’Daroth von der Eichenkoppel (M.Stejskalová)
Pes-otevřená: V1,CAC – Elcmar Balfama (R. Kroupa+M. Rudolecká)
Pes-vítězů: V1,CAC, KV – CH.Tsarskaja Prihot Gordey at Caen Morhen (Vraných)
Fena-mezitřída: V1, CAC – Aprilia Moravia Victory (H. Machová)
Fena-otevřená: V1, CAC – Elsa Bohemia Valois (L. Kheilová), VD2 – Alannah Ar’Daroth (M. Stejskalová)
Fena-vítězů: V1, CAC, BOB – CH.Cerridwen Balfama (M. Kleiner)
 
Maďarský chrt – posuzovala Božena Ovesná
 
Fena-mladých: V1, CAJC, KVM, BOB – Kucurgó-Dombi Imola (R.Mildner)
Fena-veteránů: V1,NV – ICH.Vágtázó Cica (P. Kappelová Čechová)
 
Polský chrt – posuzovala Božena Ovesná
 
Pes-vítězů: V1, CAC, KV, BOB – CH.Baldwin Xantusia (R. Vlčková)
 
Dlouhosrstý vipet – posuzovala Božena Ovesná
 
Pes-mezitřída: V1,CAC, KV, BOB – JCH.Barnabáš Verona Sunrise (V.Doleželová)
Pes-otevřená: V1 – Hugo Boss Beami Šahrak (J. Peterková)
Fena-otevřená: V1 – Hillary Clinton Beami Šahrak (Z. Zimová)
 
Greyhound – posuzoval Nemanja Jovanović (Srb)
 
Fena-dorost: VN, Nej.dorost – Estet Classic White Night At Decuma (Z. Dvořáková+P.Nowacki)
Fena-mladých: V1, CAJC, KVM, BOB – Action Story Below Hill (J.Marková)
Fena-veteránů: V1,NV – ICH.D’Bluebell Decuma (J.Jindrová+P.Nowacki)
 
Azavak – posuzovala Nemanja Jovanović (Srb)
 
Pes-otevřená: V1, CAC – Baraouéli Ginever (V.Lukešová), V2, Res. CAC – Tombouktou’s Elelli (I. Zadinová)
Pes-vítězů: V1, CAC, KV, BOB – CH.Ghat de Nulle Part Ailleurs (V. Somogyiová)
Fena-otevřená: V1, CAC, KV – Callaway Čínské hedvábí (K. Kindlová)
 
Italský chrtík – posuzoval Nemanja Jovanović (Srb)
 
Pes-mezitřída: V1, CAC, KV, BOB – Esserino Annaperla (H.Šebestová),
V2, Res. CAC – Kuba Libre na Klínkách (K. Ramešová Kykalová),
V3 – Ikario na Klínkách (Z. Harantová)
Pes-otevřená: V1, CAC – Atilo Brai Chmelnicki (L. Tomanová)
Pes-vítězů: V1, CAC- CH.Leos Feritte Bugsy (Z. Harantová),
V2, Res. CAC – CH.Mallorn Gil-Endor (M.Ciganik)
Fena-mladých: V1, CAJC – Zenia Feritte Bugsy (A. Filippov),
V2, KVM – Aerobomba Assetto Corse (R.Mildner)
Fena-mezitřída: V1,CAC – Sara Feritte Bugsy (M. Kuklík)
Fena-otevřená: V1, CAC, KV – Earleen Annaperla (H. Šebestová)
 
Saluki – posuzovala Nemanja Jovanović (Srb)
 
Pes-krátkosrstý-mladých: V1, CAJC, KVM – Dastageer Arsinoé Al-Quadar (V. Šiklová)
Pes-mezitřída: V1, CAC – Almas Avatar Pinc (M. Benešová),
V2, Res. CAC – Asagai Aurum Bohemia (P. Malinská)
Pes-otevřená: V1, CAC – Arzhang Raahbar-Jaan (V. Málková)
Pes-vítězů: V1, CAC, KV, BOB – CH.Khyrisma Anistana Avatar At Ayran (E.
Krejčí),
V2, Res. CAC – CH. Habib Ter Dolen (A. Ternest)
Pes-čestná: V1, VTČ – CH. Furat Ter Dolen (A. Ternest+D. Borghijs),
V2 – CH.Ayaz Al Zahra (J. Matelová)
Fena-krátkosrstá-mladých: V1, CAJC, KVM – Durriyya Arsinoé Al-Quadar (V. Šiklová)
Fena-mezitřída: V1, CAC – Argante Aurum Bohemia (Z. Gibesová)
Fena-otevřená: V1, CAC – Ashraf Sayah (Z. Čech),
V2, Res. CAC – Bashrah Al Zahra (J. Matelová),
V3 – Calypso Yrtep (K. Fränkelová+J. Pelíšek)
Fena-vítězů: V1, CAC, KV – CH. Aliyeh Sayah (J. Karbanová),
V2, Res. CAC – CH.Baysah Al Zahra ( I. Mocová+ P. Pudová)
 
Sluga – posuzoval Nemanja Jovanović (Srb)
 
Pes-mladých: V1, CAJC, KVM – Lami Schuru-esch-Schams (V. Kostřížová)
Pes-otevřená: V1, CAC – Urkan Rašaja Bohemia Genao (J. Štanclová)
Pes-vítězů: V1, CAC, KV –CH.Eydin Schuru-esch-Schams (V. Kostřížová),
V2, Res. CAC – CH. Batal Emir Ag Dalvit (M. Kočová)
Fena-mladých: V1, CAJC – Ghala Laziba Sabiih al Sahra (K. Pokorná)
Fena-vítězů: V1, CAC – CH. Bashira El Guerrouj (L. Srpová)
Fena-veteránů: V1, NV, BOB – Areta El Guerrouj (R. Vlčková)
 
Vipet –posuzoval Nemanja Jovanović (Srb)
 
Pes-štěňat: VN 1, Nej. štěně – Candidate z Úplňku (V. Kučerová Chrpová+S. Chrpa),
VN2 – Windigo Ayort Back (P. Němec+E. Pecher)
Pes-mladých: V1, CAJC, BOB – Tappinskis Safe and Sound (K. Čížkovská)
Pes-mezitřída: V1, CAC – Angel’s Dream Soulad (L. Soukup+L. Soukupová)
Pes-otevřená: V1, CAC, KV – Fraguel’s Perfect Eleven (L. Soukupová +B. G. Sanchez),
V2, Res. CAC – Amorous Look de Wallrock (V. Nečasová),
V3 – Atilla Jitka-Miki (J. Lászlóová), V4 – Harropine Poseidon (J.
Drbalová+J. Roesner)
Pes-vítězů: V1, CAC – CH. Tritón Ayort Back (M. Pluskal)
Pes-veteránů: V1, NV – Laertés Ayort Back (P. Němec+ E. Pecher)
Fena-štěňat: VN1, Nej.štěně – Whope Ayort Back (F. Vodrážka),
VN2 – Corina S. z Úplňku (L. Jílková+I. Toman),
VN3 – Cindy’s Soul z Úplňku (V. Kučerová Chrpová+S. Chrpa),
VN4 – Wirginia Ayort Back (J. Suchý)
Fena-dorostu: VN1, Nej.dorost – Beauty Bessi Jitka-Miki (A. Maier),
VN2 – Bright Star Jitka-Miki (J. Lászlóová)
Fena-mladých: V1, CAJC – Bibendina z Úplňku (V. Kučerová Chrpová+ S. Chrpa),
V2 – Bee Lee z Úplňku (M. Brůnová),
V3 – Beatrice z Úplňku (L. Jílková+I. Toman),
V4 – Elf Princess Sunny Funny (J. Křečková),
V5, KVM – Apinolla Fly Ready Go (F. Vodrážka)
Fena-mezitřída: V1, CAC – Cindy C’Fast Dunderry (L. Michňáková),
V2, Res. CAC – Bacopa z Úplňku (V. Kučerová Chrpová+S. Chrpa),
V3 – Aloe Vera Soulad (D. Bártová)
Fena-otevřená: V1, CAC – Aiko z Úplňku (V. Kučerová Chrpová+S. Chrpa),
V2, Res. CAC, KV – JCH. Iupee od Hněvína (V. Nečasová),
V3 – Angel Face Rhoderick Sodar (Z. Kubová)
Fena-vítězů: V1, CAC – Zoo Me z Úplňku (V. Kučerová Chrpová+S. Chrpa)
Fena-veteránů: V1, NV – CH. Léda Ayort Back (Němcovi),
V2 – ICH. Abigail Pibaro (J. Drbalová)
Fena-čestná: V1, VTČ – ICH. Seléné Ayort Back (Němcovi),
V2 – CH. Joliejolie di Mahana (V. Kučerová Chrpová+S. Chrpa)