Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Brno, 23.02.2014

 

 

23.2.2014 CACIB Brno,CZ

23.02.2014 - MVP Brno 22.02.2014 , posuzoval Oleg Fintora

Fotografie najdete ve fotogalerii.

 

EXC 1, CAJC, JBOB Achilles Karmazynowy Galop
EXC 1, CAC, CACIB, BOB, BOG Dmitrij Reny Destiny Mraja
EXC 1, CAC, CACIB Nyx Majove Bohemia
Males
Puppy class
VP 1 Honour Over Glory Čínské hedvábí
Timur z Moskevského chovu x Florida Čínské hedvábí
B: Leona Havlisová O: Lenka Bučková
Junior class
EXC 1, CAJC, JBOB Achilles Karmazynowy Galop
Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec
B: Miroslava Dudzik O: Renáta Schwarzová
Intermediate class
EXC 1, CAC, RCACIB Sadko Majove Bohemia
Altai vom Tannichtgrund x Era Majove Bohemia
B: Marie Veselá O: Karel Pileček
EXC 2, RCAC Casanova Balvert´s
Russkiy Azart Kristall Absolute x Estet Classic Basurmanka
B+O: Žaneta Pokorná
Open class
EXC 1, CAC (New Czech Champion) Alchymist Archangelika
Timur z Moskevského chovu x Phädra i-It
B: Olga Rozsívalová O: Irena Soukupová
EXC 2, RCAC Mystical Dark Victor z Bilmy
Worth Waiting for Kyrov-Bijoux x Windnsatin Jadus V Coburn
B+O: Marcela Pařízková
EXC 3 Alexandr Lady von Rot Recice
Timur z Moskevského chovu x Esmeralda Čínské hedvábí
B+O: Alice Jírová
EXC 4 Azart Lubimets Fortuny
Kumir iz Razdolia x Kanis Maier Doblest Dusha Poley
B: E. V. Eremina O: Žaneta Pokorná
EXC Coral Mischenka
Bronze Shadow Wicari x Bylinka Mischenka
B: Věra Dvořáková O: Věra Dvořáková + Věra Kratochvílová + L. + K.
Champion class
EXC 1, CAC, CACIB, BOB, BOG Dmitrij Reny Destiny Mraja
Kudeyar iz Razdolia x Desszert Amuri-Pajkos
B: Jana Mrázová O: Renáta Schwarzová
Females
Junior class
EXC 1, CAJC Czary Mary Archangelika
Dmitrij Reny Destiny Mraja x Phädra Fi-It
B+O: Olga Rozsívalová
EXC 2 Estet Classic Modnica
Hearty Tajfun of Golden-West x Estet Classic Baronessa
B: Olga Gorbatšjova + Natalie Kasemets O: Aneta Vondrovicová
EXC 3 Ninette de Valois z Bilmy
Mystical Dark Victor z Bilmy x Pheadra Mathilde
B: Marcela Pařízková O: Jana Strnadová
EXC 4 Audrey od Kníničské přehrady
Lynx Winds from Russia x Uršula Fi-It
B+O: Markéta Hudcová
VG Dahlia z Višňového květu
Blueberry Hill Matrioshka x Czernuszka von Snorlax
B: Alena Mládková O: Karel Pileček
Intermediate class
EXC 1, CAC, RCACIB Samira Majove Bohemia
Altai vom Tannichtgrund x Era Majove Bohemia
B: Marie Veselá O: Karel Pileček
Open class
EXC 1, CAC Cantia Mischenka
Bronze Shadow Wicari x Bylinka Mischenka
B+O: Věra Dvořáková
EXC 2, RCAC Eurasia Frajanka
Anubis Frajanka x Fina Majove Bohemia
B+O: Karel Pileček
Abs. Kozlowski´s Octavia
Krilat Charadei x Kozlowki´s Irwa
B: Cecilia Wennberg Stener O: Lenka Šímová
Champion class
EXC 1, CAC, CACIB Nyx Majove Bohemia
Daimon Majove Bohemia x Ajka z Murky
B: Marie Veselá B: Karel Pileček
EXC 2, RCAC Cassia Mischenka
Bronze Shadow Wicari x Bylinka Mischenka
B+O: Věra Dvořáková
Veteran class
EXC 1, BOV Bylinka Mischenka
Carayan Quido Bohemia x Aylin z Brdského chovu
B+O: Věra Dvořáková

MVP Brno, 23.02.2014, posuzoval František Bouček

 
Italský chrtík:
 
Psi:
Třída štěňat:
Aligátor Camino Bianca - -
 
Třída dorostu:
Fachiro Tileco – VN 1
 
Třída mladých:
Amadeus il Segreto Dell´Amore - V2
Atilo Brai Chmelnicki - D4
Esserino Annaperla - V1 CAJC
Unkas Bohemia Skara - VD3
 
Mezitřída:
De la Casa Borromeo´s Fabinho - V3
Ikario na Klínkách - V4
Josh King of Ivar - V2 Res. CAC
Tobe´as Danay - V1, CAC, Res. CACIB
 
Třída otevřená:
Crew Next Level - V1, CAC
Shanen Talata - V2, Res. CAC
 
Třída šampionů:
Leos Feritte Bugsy – V2, Res. CAC
Sanny Feritte Bugsy – V1, CAC, CACIB
 
Třída vetránů:
Callisto V1 - BOV
Fabio Skarak - V2
 
Feny:
Třída štěňat:
Abracadabra Camino Bianco - VN3
Euforia di Sangue Regale – VN1
Olivie na Klínkách – VN2
 
Třída dorostu:
Francesca Tileco – VN1
Charplane Nex Level – VN2
 
Třída mladých:
Antoinetta il Segreto Dell´Amore – V3
Earleen Annaperla - V2
Ornella Muti iš Novelés – V1, CAJC, BOJ
 
Mezitřída:
Orchidea Whispa Bohemia Skara – V1, CAC, Res. CACIB
Tsana Saltarela – V2, Res. CAC
 
Třída otevřená:
Bella di Notte Můj Andílek - V1, CAC, CACIB, BOB
Dalia Tileco V2, Res. CAC
Juliana Talata - -
 
Třída šampionů:
Blackie Next Level – V2, Res. CAC
Phoebe Feritte Bugsy – V1, CAC
 
 
Madarský chrt:
 
Psi:
Třída šampionů:
Adrenalin Llawondyss – V1, CAC, CACIB, BOB
 
Feny:
Třída dorostu:
Imola Kucorgó-Dombi – VN1
 
Mezitřída:
Hajnali Félötkor – V1, CAC
 
Třída otevřená:
Almasnaja von Ivushka – V1, CAC, Res. CACIB
 
Třída pracovní:
Pannon-Oriental Álom – V1, CAC, CACIB, BOB
 
Polský chrt:
Feny:
Mezitřída:
Cara-Mia Nivika Sibin – V1, CAC, CACIB, BOB
 
Třída otevřená:
Nejanka Arcturus – VD1